32 216 10 30biuro@el-zak.pl

O nas

temp slider
Tir DAF EL-ZAK

JESTEŚMY
DLA PAŃSTWA
CODZIENNIE

Dokładamy wszelkich starań by realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej z zachowaniem wysokiej jakości naszych usług.

Na rynku transportowym
istniejemy od 1997 roku.

Początki były trudne, jednak wytrwałość, wieloletnie działanie i systematyczny rozwój pozwoliły zbudować zaufanie jakim obdarzają nas klienci. Usługi transportowe oraz spedycja to nasza specjalność, a także pasja. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoka jakość naszych działań sprawia, że klienci zarówno w kraju jak i za granicą obdarzają nas uznaniem i zaufaniem.

Nasi kierowcy mają nasze pełne zaufanie. Ich kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, że kiedy codziennie wyruszają w trasę my jesteśmy pewni realizacji Państwa zlecenia. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie co sprawia, że Państwo na bieżąco mogą mieć informacje dotyczące realizacji zadania.

Bezpieczeństwo przesyłek to jeden z naszych priorytetów dlatego wszystkie pojazdy objęte są monitoringiem GPS a Państwa ładunek ubezpieczeniem OC Przewoźnika.

Posiadany przez nas tabor jest systematycznie odnawiany, aby spełniał wszelkie Europejskie wymagania techniczne jak i ekologiczne (Euro 5, Euro 6).

To my jesteśmy dla Państwa – codziennie – dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas zadanie wykonać jak najszybciej z zachowaniem wysokiej jakości usług. Jedziemy do celu obdarzeni Państwa zaufaniem w solidne wykonanie powierzonego zadania.

O jakości obsługi naszych klientów świadczyć mogą uzyskane certyfikaty:

ISO 9001:2009 dla Transportu Międzynarodowego

Certyfikat TCC (Trans Certificate Carrier)

KOMPETENCJE

O naszej sile i wartości stanowią

LUDZIE

  • rzetelnie i uczciwie wykonujący swoją pracę
  • doskonalący swoje umiejętności
  • rozumiejący potrzeby klientów

TABOR

  • nowoczesny i ekologiczny,
  • sprawny, bezpieczny i wygodny dla kierowców

INFRASTRUKTURA

  • nowoczesne wyposażenie pojazdów i biura
  • czyste i uporządkowane miejsca pracy
Skontaktuj się z nami...
biuro@el-zak.pl32 216 10 30