32 216 10 30biuro@el-zak.pl

Certyfikaty

temp slider

WIARYGODNY PARTNER DLA TWOJEGO BIZNESU

Certyfikaty w branży TSL to temat bardzo często eksploatowany ze względu na wymierne korzyści promocyjne i wizerunkowe, rywalizację biznesową oraz dążenie firm do potwierdzenia wysokiej jakości swoich usług przez niezależnych ekspertów. Warto podkreślić, że w sektorze TSL jednym z najważniejszych kryteriów wyboru Partnera jest wiarygodność, a renomowane certyfikaty właśnie tę cechę odzwierciedlają.

Logo ISO 9001

ISO 9001

Posiadanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001 stało się standardem polskich przedsiębiorstw, które chcą zapewnić sobie i swoim klientom stałą poprawę jakości świadczonych usług. System Zarządzania Jakością umożliwia prowadzenie efektywnej i skutecznej działalności biznesowej w celu umocnienia swojej pozycji rynkowej oraz dostosowania się do zmieniających warunków rynkowych.

Logo Firma Godna Zaufania

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Certyfikat Firma Godna Zaufania jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże kreowanie jego dobrego wizerunku. Dzięki temu, podmioty mogące pochwalić się posiadaniem Certyfikatu Firma Godna Zaufania, postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie.

Logo TCC

TCC

Certyfikat TCC jest synonimem rzetelności i wiarygodności biznesowej. Świadczenie usług na najwyższym poziomie, gwarancja terminowości, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz współpraca wyłącznie z godnymi zaufania przewoźnikami: w taki sposób promuje swoje firmy większość spedytorów. Certyfikat TCC potwierdza, że obietnice to nie puste słowa, ponieważ dokument otrzymują tylko te firmy transportowe, które rzeczywiście zasłużyły na wyróżnienie.

Skontaktuj się z nami...
biuro@el-zak.pl32 216 10 30